To już dziś! Ruszył #e-biznes festiwal w Krakowie.

13.11.2012

Już dziś w Krakowie rozpoczyna się kolejna edycja #e-biznes festiwalu. Jest to niepowtarzalna szansa, aby posłuchać prelekcji specjalistów i pasjonatów marketingu internetowego #e-biznes festiwal to bezpłatna konferencja dotycząca nowych technologii, aplikacji mobilnych, a także branży social media i SEO.

 

W pierwszym dniu dowiesz się między innymi jakie są mechanizmy społecznościowe w mobile marketingu, o czym opowie Katarzyna Orzechowska z Socjomanii. Możesz wziąć udział w warsztatach poświęconych usability i user experience w praktyce, które poprowadzi Jarosław Królewski (Humanoit Group). A także posłuchasz dlaczego komórka może być kluczem do sukcesu, o czym opowie Michał Wendrowski (Rublon), natomiast prelekcję o tym w jaki sposób budować zaangażowanie w aplikacjach mobilnych wygłosi Bartłomiej Pucek (geeknroll.com).

 

To tylko niektóre z propozycji, jakie oferuje #e-biznes festiwal w tym roku. W drugim dniu festiwalu, osoby, które interesują się branżą SEO, albo po prostu chciałyby posłuchać, jak sprawić, aby Google polubiło Twoją stronę mogą wziąć udział w warsztatach, które poprowadzi Seokrata Robert Stolarczyk. Opowie on między innymi o rich snippets, które wzbogacą wygląd bloga, dowiesz się też, jak poprawnie zoptymalizować swoją stronę internetową, jakie wtyczki ułatwią pracę z platformą blogową Word Press oraz czy warto śledzić statystki na swojej stronie. O trendach w monitoringu Internetu opowie Michał Sadowski z Brand24, a Kalina Pieciuń (nazwa.pl) powie jak sprzedawać usługi IT, które same w sobie nie są sexy. Prelekcję na temat nowej szkoły marketingu z systemem klasy marketing automation przedstawi Grzegorz Błażewicz (Benhauer / SALESmanago Marketing Automation) natomiast o komunikacji stratnej opowie Konrad Latkowski (Manubia).

 

Trzeci dzień również jest pełen pasjonujących prezentacji. Rafał Brzoska (Integer, In-Post) wygłosi prelekcję na temat kluczowego procesu w e-commerce. Marek Kapturkiewicz (Innovation Nest), Marek Rusiecki (Xevin Investments) oraz Dariusz Żuk (Polska Przedsiębiorcza) przedstawią perspektywę finansowania projektów technologicznych. Praktyczny przegląd problemów z bezpieczeństwem teleinformatycznym zaprezentuje Piotr Konieczny (Niezbędnik.pl), a o prawnych pułapkach w działalności on-line opowiedzą Michał Kluska oraz Grzegorz Leśniewski (Kancelaria Olesiński & Wspólnicy). Prelekcję o tym jak zdobyć swoich pierwszych 100 klientów przedstawi Ryszard Chmura prezes agencji reklamowej PromoAgency.

 

Szczegółowy plan warsztatów i prelekcji oraz informacje dotyczące wszystkich prelegentów dostępne są na stronie #e-biznes festiwalu.

Prelekcje zaczynają się już od 10.00 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. Krupnicza 33. Nie czekaj, zapisz się jeszcze dziś, stoisko rejestracji znajduje się w budynku.

 

Google+

Archiwum

Październik 2014(2)

Wrzesień 2014(2)

Sierpień 2014(1)

Czerwiec 2014(2)

Kwiecień 2014(3)

Luty 2014(1)

Styczeń 2014(2)

Grudzień 2013(2)

Wrzesień 2013(1)

Lipiec 2013(1)

Czerwiec 2013(1)

Kwiecień 2013(2)

Marzec 2013(1)

Luty 2013(1)

Styczeń 2013(2)

Grudzień 2012(2)

Listopad 2012(3)

Co myślisz o naszej stronie? Czy znalazłeś/aś wszystkie istotne dla Ciebie informacje? Czekamy na Twoją opinię: