Szkoleniowy kwiecień Seokratów

03.04.2014

Blueffect, Search Marketing Week, Festiwal Boss, Affiliate Day – to tylko niektóre ze szkoleń i wydarzeń, w których będziemy uczestniczyć w kwietniu. Zapowiada się niezwykle ciekawie, a co najważniejsze liczymy na dawkę solidnej wiedzy.


Dzisiaj gościmy na Affiliate Day we Wrocławiu. Konferencja poświęcona jest w głównej mierze tamatyce programów partnerskich w Internecie.

 

W ramach Search Martketing Week będziemy uczestniczyć w dwóch szkoleniach. Pierwsze z nich to „RTB i Retargeting”. 7 kwietnia mamy nadzieję dowiedzieć się więcej o reklamach RTB (real time bidding). Są one coraz częściej wykorzystywane na świecie oraz w Polsce.

Drugie szkolenie dotyczy zagadnień związanych z AdWords – „AdWords PRO”. Kuba, nasz Specjalista PPC, będzie zgłębiał wiedzę na poziomie zaawansowanym z reklam w wyszukiwarce oraz sieci reklamowej Google.

Na pewno podzielimy się naszymi refleksjami po szkoleniach na naszym blogu.

 

W przyszłym tygodniu pojawimy się także na Blueffect – III Kongresie Efektywności. Wydarzenie, które odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie, zapowiada się niezwykle ciekawie, szczególnie ze względu na podział na 3 ścieżki tematyczne:

  • dla e-marketerów
  • dla e-commerce
  • dla analityków

oraz liczbę zagranicznych prelegentów. Cały program szkolenia można znaleźć tutaj. Nasza dwuosobowa ekipa postara się robić obszerne notatki, tak więc i z tego wydarzenia przygotujemy relację na blogu.

 

W kolejnym wydarzeniu weźmiemy udział jako prelegenci. Nasz brand manager – Robert Stolarczyk poprowadzi w ramach Boss Festiwal prelekcję na temat:  „Jak wykorzystać potencjał wyszukiwarki Google we własnym biznesie.” W tamtym roku także mieliśmy okazję wystąpić na BOSSie i gorąco zachęcamy do zapisów – oferta wykładów jest bardzo bogata: https://festiwalbosskrakow.evenea.pl

Jesteśmy głodni wiedzy, ale także chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Jeśli wiecie o jakimś branżowym wydarzeniu, na które warto się wybrać, podzielcie się tą wiedzą w komentarzach. Z góry dziękujemy i może do zobaczenia, na którymś z powyższych wydarzeń:)

 

Autor: Maciej Wojtowicz, Account Manager
(https://plus.google.com/+MaciejWojtowicz)

 

Google+

Archiwum

Październik 2014(2)

Wrzesień 2014(2)

Sierpień 2014(1)

Czerwiec 2014(2)

Kwiecień 2014(3)

Luty 2014(1)

Styczeń 2014(2)

Grudzień 2013(2)

Wrzesień 2013(1)

Lipiec 2013(1)

Czerwiec 2013(1)

Kwiecień 2013(2)

Marzec 2013(1)

Luty 2013(1)

Styczeń 2013(2)

Grudzień 2012(2)

Listopad 2012(3)

Co myślisz o naszej stronie? Czy znalazłeś/aś wszystkie istotne dla Ciebie informacje? Czekamy na Twoją opinię: